Gazeteciler Mersin’de buluşacak Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Mersin’e geliyor…

MEİGDER Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’nu (AGF) Mersin’de ağırlayacak. Üç gün sürecek Tarsus Gençlik Kampındaki buluşmada federasyon yönetim kurulu toplantısı yapılacak.

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) çatısı altında bulunan Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Mersin’de toplanıyor. Mersin İnternet Gazetecileri Cemiyeti Derneği (MEİGDER) ev sahipliğinde gerçekleşecek buluşmada Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı yapılacak. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Tarsus Gençlik Kampında 28-30 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek buluşma kapsamında konuk gazeteciler, sektörün sorunlarını masaya yatırarak çözüm önerileri sunarken Mersin’in tarihi ve doğal güzelliklerini tanıma şansı da bulacak.

AGF’ye bağlı dernek ve cemiyet başkanları buluşmanın ilk gününde, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret ederek plaket verecek. Konuk gazeteciler toplantılarını gerçekleştirirken eş ve çocukları ise kano etkinliği ve Tarsus Hayvanat Bahçesi ziyaretlerinde de bulunacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu