Toroslar Belediyesinden eğitim destek

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, ilçedeki okullarda eğitim kalitesinin artmasına, öğrencilerin daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda eğitim almalarına önem verdiklerini söyledi.

2023-2024 eğitim öğretim yılını kutlayan Başkan Yılmaz, ilçedeki okulların bahçelerini bakım ve onarımdan geçirerek, yeni eğitim öğretim yılına hazırladıklarını da kaydetti.

Yeni eğitim öğretim yılının; öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hayırlı olmasını dileyen Başkan Yılmaz; “Çocuklarımız, uzun bir yaz tatilini geride bıraktı. Bu süre zarfında Toroslar Belediyesi olarak, yaz spor okullarımız ve düzenlediğimiz etkinliklerle çocuklarımızın eğlenirken öğrenmesini, sanatla sporla bütünleşmelerini ve yaz tatilini verimli geçirmelerini sağladık” dedi.

“Eğitim ve öğretime olan desteklerimiz artarak devam edecek” diyen Başkan Yılmaz; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin güçlü bir Türkiye için daha çok çalışması ve iyi bir eğitim alması gerekmektedir. Bunun için başta eğitimciler olmak üzere hepimize büyük görevler düşmektedir. Toroslar Belediyesi olarak, bilgi çağının bütün gelişmişliklerini kullanabilen, araştıran, sporcu kimlikleriyle öne çıkan ve milli ve manevi değerlerine bağlı bireylerin yetişmesi için gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu